ÜCRETSİZ SU FALI BAKIMI

0
243

Bilindiği üzere birçok fal bakma türü vardır. Günümüz insanları malum fal bakma ve baktırma konusunda oldukça meraklıdır. insanların içindeki bu merak duygusu ise falcılara olan raabeti oldukça fazla arttırmıştır. Elbette fal bakma konusu ilim ve bilgi gerektiren bir daldır. İnternet sitelerinde gördüğümüz fal bakma ve baktırma ücretsiz su falı ücretsiz tarot ve kahve falı gibi biçok fal bakma türü bulunmaktadır.

Fal bakmanın kolay bir iş olduğunu söylemiştik. Buna rağmen fal bakan o kadar fazla kişi var ki, hangisinin gerçekten fal baktığını ve yine hangisinin dolandırıcı olduğunu çözmek oldukça zordur. İnsanları kandıran çok fazla kişi vardır. İnsanlar bi çare fal baktırmak için falcılara gidiyorlar ve maalesef dolandırılıp çıkıyorlar. Gerçekten fal bakan ve bu ilime sahip kişiler yok mu elbette var ancak bu kişilere ulaşmak ve bulmak o kadar fazla değildir.

Fal çeşitlerinin çok fazla olması insanlara seçenek sunmuş olmaktadır. Bunların içlerinde su falı ise özel bir yere sahiptir. Su falı bakmak fal çeşitlerinin içinde belki de en zor olanıdır. Su falı bakmak için , fala bakan kişinin öncelikle negatif enerjilerden arınması ve ruhunu temizlemesi gerekmektedir, bu şartı yerine getirmediği sürece su falına bakması mümkün değildir. Kişi üzerindeki negatif enerjilerden kurtulup tamamen pozitif olduğunda su falına bakabilir. Su falına bakmak için bir kase su yardımıyla bu işlem yapılmaktadır. Kişi ruhunu arındıktan sonra bile kase su ile biraz karanlık bir odaya tek başına çekilmesi gerekmektedir. Kişi tek başına kalıp gerekli şartları yerine getirdiğinde su falına bakabilir. Su falına bakan kişi belli bir süre sonra bu dünyadan koparak transa geçer ve artık ruhu bu dünyada değildir ve fal baktırmak isteyen kişinin falına bu şekilde bakabilmektedir. Bazı falcılar su falına ücretsiz bakabilmektedir. Bu durumda çaresiz kalmış insanlara bir umut niteliği taşımaktadır. Ücretsiz fal bakan kişilerinin kötü niyetli olmadıkları aşikar ortadadır. Bu yüzden gerçek falcılara güven sonsuzdur. Önemli olan doğru kişiye doğru işlemi yaptırmaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here