ÜSTÜMÜZDE BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ?

0
243

Büyüler yapıldıkları anda kişiler üzerinde bir etki meydana gelir. Bu etki içinde olan kişiler kendilerini mutlaka bir şekilde belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetlerle ve yahut kötü niyetler yapılır, büyüler ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde yeri yok ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah olmasıyla birlikte affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden çıkmak anlamına gelir. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah ve yasak olduğunu bilseler bile, büyü yapmaktan ve yaptırmaktan asla vazgeçmemişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları bunları meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlayabiliriz sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmaz, yasadığı her şeyin normal hayat akşından ibaret olduğunu düşünür. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde ortaya çıkan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok fazla etkili olup büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her açıdan etkilenir. Kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar görülür. bunula birlikte kekemelik belirtileri de olabilir. Kişi ruhsal bunalımlarıyla birlikte fiziki sorunlarda yaşayabilir. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklar ile yakından alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana kadar etkiler. Kötü büyülerde çoğunlukla büyü yapılan kişiye cinler gönderilir ve o kişi ile çok uğraşırlar, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra gerçek dünyada da rahatsız etmeye başlarlar. Bu gibi durumlarda kişiler alanında uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım almaları gerekir. Bu önlem alınmaz ise kişi çok zor zamanlar ile karşı karşıya demektir. Alanında uzman ilim sahibi olan kimseler yapılan büyüleri bozar ve büyü bozulduktan sonra o kişi koruma altına alınır ve daha sonra yapılacak büyülere karşı kişi korunmuş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here