YALNIZ KURAN OKUMAYLA BÜYÜ BOZULUR MU?

0
248

Büyülerin yapılış amacı ve yapılış çeşitleri çok fazladır. İnsanlar elde edemedikleri her şeyi büyü yoluyla elde etmeye çalışırlar. Bu kişilerin istediği şeylere kavuşması için büyü yoluna başvurmaları kişinin ne kadar istekli olduğunu gösterir. Büyüler iki amaçla yapılır, amaç ya iyidir ya da kötü . tarihten günümüze kadar gelen büyüler insanların istediklerini elde etmede önemli bir faktör olmuştur. Büyüleri her insan yapamaz, büyüler yapılırken enerjiden oluşan bedensiz varlıkların yardımları ile bu büyüler gerçekleştirilir. Büyü yapan kişiler cin adı verdiğimiz bedensiz varlıklar ile iletişime geçerler ve bu varlıklar ile dostluk kurarlar. Dost olduktan sonra da büyü işlemleri iç.in bu varlıklar kullanılır. Büyü yapan kişilere bilgiler bu şekilde gelmektedir.

Büyü yapılması kadar büyünün bozulması da gerekli işlemler ve uzmanlık gerektirir. Kişi kendisine bir büyü yapıldığını düşünüyor ise mutlaka alanında uzman bir kişiden yardım alması gerekir. kendisine büyü yapıldığına inanan kişi bir hocadan yardım istediğinde hoca bu kişiye öncelikle bir bakım yapacaktır. Hocanın yaptığı bakım sonrası kişinin üzerinde olan bir şeyler varsa bunun için nelerin yapılması gerektiğini söyleyecektir. Genel olarak hoca öncelikle büyüyü bozacaktır ve ardından büyü yapılan kişiyi koruma altına alacaktır ve sonraki yapılacak büyülere karşı da korunmuş olacaktır.

Kişiye büyü yapıldığında kuran okuyarak bu büyüden kurtulması mümkün değildir. Şifa nın Allah tan geldiğini bilmekteyiz. Fakat kuran okumak büyünün bozulması için yeterli olmayacaktır. Öncelikle büyü yapılan kişi ruhen fazlaca yıpranmış bir halde olacağından kuran okumak o kişilere ağır gelecektir. Bazı yerler de her gün okunması gereken dualar verilmektedir. Bunlar büyü yapılmış kişiye ağır geleceğinden ve bir sonuç alamadığını gördüğünde umutları kırılacak ve daha fazla umutsuzluğa kapılarak Allah a isyan etme durumuna gelebilir. Kuran mutlaka şifa verici rahatlatıcıdır fakat büyü yapılmış biri kuran ve ayetler okuyarak büyü den kurtulamaz. Bu iş için alanında uzman bir hocadan yardım alarak yapılan büyüden kurtulması gerekir. hoca büyüyü bozmak için gereken her şeyi yapacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here