YILDIZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

0
249

Büyülerin çeşitleri çok fazladır, insanların isteklerine göre çeşitlilik kazanmıştır. Belirli amaçlar doğrultusunda yapılan büyüler ile insanlar amaçlarına ulaşabilir. Genel olarak bakarsak en çok yapılan ve aynı zamanda tercih edilen büyüler bağlama ve aşk büyüleridir. Bu büyüler de kendi içlerinde ayrılırlar. Özellikle bağlama büyüleri çok fazla değişiklik içerir. İnsanlar birçok konu ve amaç ile bağlama büyüsü yaptırabilir. Bunlardan biri de yıldız bağlama büyüsüdür. Bu yıldız bağlama büyüsü dediğimiz büyü çeşidi kişilerin yıldızlarını bağlamak yani kısmetini şansını kapatmak işlerinin kötü gitmesi için yapılan bir büyü çeşididir. Bu da yine kişilere zarar vermek için yapılan büyüler arasında olduğunda ve art niyet barındırdığından dolayı kara büyüler sınıfına girmektedir.

Bağlama büyüleri ağız dil bağlama yıldız bağlama kişinin kadınlığını ve ya erkekliğini bağlama gibi değişik birçok konu için bu büyüler yapılmaktadır. Kişilere yıldız bağlama büyüsü yapıldığı andan itibaren yıldızı düşmeye başlar ve kişinin olan şansı gitmeye başlar, insanlarla olan ilişkisi ters gitmeye başlar kimseyle anlaşamaz. İçine kapanır, kısmetleri kapanır ve yine bununla birlikte ellerini neye atsa lar ters gider. Yıldız bağlama büyüsü yapılan kişi artık şansız bereketsiz bir insana dönüşür. Hangi işe girse ters düşer, kiminle konuşsa anlaşamaz, bunlar olunca da tabi ki kişi mutsuz olmaya başlar içine kapanır bir süre sonra. Bu yüzden yıldız bağlama büyüsü kara büyüler arasında yer almaktadır. Bağlama büyüleri hem iyi niyetler ile hem de kötü niyetler ile yapılabilmektedir. Aşk büyüleri de bir nevi bağlama büyüleri kapsamına girmektedir, kişilere aşk büyüleri yapıldığında zaten kişi bağlanıp kalıyor. Bu yüzden kişiler aşk büyüleri yaptırdıkları zaman aynı zamanda bağlama büyüsü de yaptırmış oluyor.

Kişi kendini çok şanssız ve bahtsız hissediyor ise, mutlaka birinden bir yardım almalı ve kendine bir bakım yaptırmalıdır. Yapılan bakımın ardından kişinin üzerinde ne olduğu ortaya çıkacaktır. Kişinin üzerinde yıldız bağlama büyüsü var ise, o kişi elbette bu durumdan kurtulmak zorundadır. Dinimize göre de hiçbir günahı yoktur, kişi bu durumdan kurtulmak zorundadır.

TEILEN
Önceki İçerikDÜŞÜK YILDIZ
Sonraki İçerikYILAN BÜYÜSÜ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here