YILDIZ DÜŞÜKLÜĞÜ İÇİN KULLANILAN MUSKA

0
218

 

Yıldız düşüklüğünü önlemek için hazırlanan ve ya hazırlatılan muskalar vardır, bu muskalar yıldız düşüklüğünü engelleyen muskalardır. Kişiye yapılan büyüler büyü yapılan kişinin yıldızını sıfıra düşürür ve bunun sonucunda kişi elini neye atsa ters gider, insanlarla arası her zaman kötü olur ve yine her zaman yalnız kalmak ister. Bunların hepsinin sebebi kişinin yıldızının düşürülmesidir.

Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak adlandırılan konu; aura dediğimiz canlı ve bazı cansızların etrafında var olan enerji alanının zayıflaması veya zarar görmesi durumu olarak açıklanabilir. İnsan vücudu biyolojik ve kimyasal yapısı itibari ile etrafına elektromanyetik bir dalga oluşturur ve bu oluşan dalgayı çevresine yayar. Bu enerji alanı zayıfladığı takdirde çevresine düşük frekans yayacak ve düşük frekanslı enerjileri kendisine çekecektir. İnsanlarda bu olay duygu durum olarak ortaya çıkar. İçsel enerjinin dışavurumu ya da dış etkenli enerjinin içe yansıması olarak pozitif veya negatif sonuçlar da doğurur.

Bir diğer adı ise ya da gerçek adı ve ruhani alemlerdeki adıHarmanlamadır ancak halk arasındaki adı yukarıda belirtildiği üzere yıldız düşüklüğü olarak yer alır.Doğuştan gelen olduğu gibi sonradan olanlarda vardır. İç musallatlara benzer. Harmanla doğayla insanların kendi yapılarıyla karakterleri ile ilgilenir. Doğayla gelir karakter ile biçimlenir. Bu durumun olduğu insan halsiz olur ve kaderlerine yön verir. Bir bulut, bir hava, bir nefestir. Tedavi yolu iç musallatların temizlendiği gibi temizlenir. Canlı cansız karışık. Girdiği zaman vücuda genelde iç musallat oluşturmakla beraber dış musallat bile oluşturur.

Yıldız düşüklüğüne maruz kalmış kişilerde sıksık şansızlıklar görülür, gerek iş gerekse aşk konusunda yolunda gitmeyen durumlar ortaya çıkar, olacak işleri son anda iptal olur. İkili ilişkileri başlar ama kısa bir süre sonra çok basit sebeplerle sona erer, bunun sebebi auranın sürekli negatifi çekmesi ve negatif frekanslar yaymasıdır.

Böyle durumlar ile karşı karşıya kalmış kişiler uzman birinin yardımı ile bir muska hazırlatarak kendini bu negatif enerji dalgalarında koruyabilir. Alanında uzman birinin olması oldukça önemlidir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here