YILDIZNAME HARİTASI

0
240

Yıldızname haritası ile insanlar öğrenmek istediklerini öğrenebilirler ancak yıldızname haritasına bakarak sıradan kişiler her hangi bir işlem yapamazlar, yıldızname bakımı özel bir beceri ve aynı zamanda yetenek isteyen bir uzmanlık alanıdır. Haritada her şey açıklanmış bile olsa sıradan normal insanlar buna bakamazlar. Bir takım ilim gerektiren bir alandır. Yıldızname bakımı doğum tarihi yine kişinin doğduğu saat ve ismi gibi bilgiler ile yapılan bir bakım türüdür. Yıldızname bakımı ile kişinin doğumundan itibaren yaşayacağı her şeyi önceden ön gören bir yöntemdir, ta ki ölene dek . yıldızname farklı bir bakım yöntemi olarak kendini diğer bakım yöntemlerinden ayırmayı başarmıştır, diğer fal yöntemleri ile bir tutulmamalı, fallar sadece tahminler üzerine kurulur yıldızname ise fallara göre daha gerçekçi kesin bilgiler sunar insanlara. Yıldızname bakımını elbette herkes yapamaz, çevremizde yıldızname bakıyorum diyen insanların birçoğu yıldızname bakmayı gerçek anlamda bilmiyor. Çünkü yıldızname bakımı çok zor ve detaylı olduğu gibi birçok ilimi içinde barındıran bir bakım yöntemidir. Yıldızname en çok Osmanlı döneminde kendini göstermiş olup O dönemde yıldızname bakımı insanlar tarafından çok sık kullanılmış ancak yine bu bakımı o zamanki ilim sahibi kişiler üstlenmiştir.

Yıldızname bakımı yapılırken her hangi bir araca gerek duyulmaz, diğer fallarda kahve tarot kağıtları , su gibi bir çok malzeme lazım olurken bu bakım yapılırken hiç birine ihtiyaç duyulmaz. Bu bakım türünde daha çok kişinin dinsel inanç önemlidir, bu bakım yapılırken yine birkaç ilim birbirine bağlı olduğundan yıldızname bakan kişinin bu ilimlerin hepsini bilmesi gerek. Bu ilimlerin başında havas ilmi, cifir ilmi , ebced hesabi gibi ilimler gelir her zaman. Bu ilimler bir bütündür. Bu yüzden yıldızname bakımı yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu ilimlerin yanında dualarda çok önemlidir.

Yıldızname bakımı geçmiş şimdiki gelecek hakkında bilgiler vermektedir. Bu bakım türü en faydali, en iyi ve iyi yol gösterici olan bir bakım türüdür. Kişiyi tedavi etmez ancak, kötü bir durum karşısında ondan nasıl kurtulacağına gibi bilgiler verebilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here