YUVA YIKMAK İÇİN YAPILAN BÜYÜLER

0
306

Yuva yıkmak için yapılan büyüler çok fazladır. Bu büyülerin başında yumurta büyüsü ve domuz yağı büyüsü başı çeken büyülerdir. Bu iki büyü türü de malzeme olarak çok kolay ve oldukça etkili büyülerdir. Bu büyüler ile birçok yuva yıkılmış darmadağın olmuştur. Yılan büyüsü denilen büyü türü kara büyükler arasında yer alan ve etkili büyülerdendir. Bu büyü yaptırılırken mutlaka uzman ile iş birliği yaparak gerçekleştirilmesi gerekir. Yılan büyüsü papaz büyüleri arasında yer alır ve yapımı zor olan büyülerden biridir. Bu büyü karı kocayı ayırmak ,sevenleri ayırmak için yapılan ve yanı zamanda aile içine huzursuzluk vermek için yapılan çok etkili bir büyüdür. Kara büyüler arasında yapımı en zor olan büyüler arasındadır.

Bu büyü de yine yılanın dişi derisi yağı gibi birçok parçası ile yapılır. Her bir parçası çeşitli işlemlerden geçirilerek büyü yapılır. Büyü tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişinin evinin eşiğine sürülür ve artık kişi sevdiği insanı ve ya eşini yılan gibi görmeye başlar, o kişi ile aynı ortamda bile bulunamaz ve sürekli tartışma yaşanır. Durum böyle olunca çiftlerin hayatları ayrılıkla son bulur. Yılan büyüsünün yapımının zor olduğunu ve birçok işlemden geçirilerek yapıldığını söylemiştik. Bu büyü en etkili kara büyüler arasında olduğu için cinler bu büyünün yapımında çok istekli olarak yer alır, bu büyünün yapımı her ne kadar zor ise, bozulması da bir o kadar zordur. Hatta bazı alimler bu büyünün etkisinin sıfıra düşmesinin mümkün olmayacağı söyler. Bu yüzden büyü yaptıracak kişilerin çok iyi düşünüp öyle yaptırmaları yerinde bir karar olacaktır.

Bu büyü yapılırken yılanın dişleri güneşte bir süre bekletilip üzerine dua okunur ve büyünün bir işlemi biter, yağı ve diğer parçalarına da bir takım okuma yapılır aynı şekilde ve bir muska hazırlanır, ve 7 kat katlama yapılır ve her bir katlama da yine dualar okunur.

Bu büyünün çok etkili olmasından dolayı doğru yapıldığında büyü en kısa zamanda etkisini gösterir. Sonuç olarak ta birbirini seven eşler maalesef ayrılacaktır. Bunların yaşanmaması için kişinin oldukça dikkatli olması gerek. Böyle bir durumda alanında uzman birinden yardım almak gerek ancak bu büyünün bozulması pek mümkün olmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here